Nowy sezon WRC, nowe samochody i duże zmiany kadrowe

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy sezon WRC, nowe samochody i duże zmiany kadrowe
Mam za nami pierwszy wyścig WRC nowego sezonu. Jak co roku rajd odbył się w Monte Carlo i jak rok temu tak też w tym roku pierwsze miejsce zajął Sebastian Ogier. Z tą małą zmianą że nie siedział za sterami Volkswagen Polo tylko Forda Fiesty z zespołu M-Sport. Czy zmiana będzie korzystna dla francuskiego kierowcy pokażą dopiero kolejne wyścigi, jednak co pewne to niezależnie od prowadzonej maszyny Sebastian Ogier to perfekcjonista znający się na swoim fachu jak nikt inny. Drugie miejsce na podium zajął Latvala pod banderą Toyoty. Tegoroczny debiutant poradził sobie w pierwszym wyścigu perfekcyjnie, tracąc do prowadzącego zaledwie 2 minuty i 15 sekund. Ostatnie miejsce na podium ponownie przypadło zespołu M-Sport i modelu Ford Fiesta. Kolejny wyścig odbędzie się za niecałe trzy tygodnie 09.02 – 12.02 w Szwecji.


Fot. WRC

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-22 21:29:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Nowy-sezon-WRC--nowe-samochody-i-duze-zmiany-kadrowe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt