Ledwo co na rynku już kolejny koncept

Rozmiar tesktu A A A
-
Ledwo co na rynku już kolejny koncept
Audi TT nie tak dawno pojawił się w swojej nowej odsłonie, a już niemiecki producent planuje kolejne publiczne wersje. Dotychczas TT kojarzyło się wyłącznie z 3 drzwiowym usportowionym, nie dużym samochodem. Nowy koncept przekreśla dużą część tych podstawowych założeń, stawiając model bardziej w szeregi A5 i A7.


Fot. Audi

Mimo modyfikacji nadwozia, poprzez dodanie kolejnej pary drzwi, samochód nie stracił na swojej usportowionej atrakcyjności. Dodatkowy element idealnie wkomponowują się w całość, ponadto wzrasta komfort użytkowania samochodu. Jednak na tym modyfikacje się nie kończą. Nowy grill oraz światła podkreślają muskularną posturę modelu, która w ten sposób wizualizuje to co mieści się pod maską. Fizycznie samochód poprzez swoją główną zmianę urósł aż o 29 cm, także poszerzył się o 6 cm i obniżył o 3 cm. Jego wymiary dzięki tym zmianą prezentują się następująco 4.47m długości, 1.89 m szerokości, 1.38m wysokości oraz rozstaw osi wynoszący 2.63m.

Fot. Audi

Audi wyposażyło swój koncepcyjny TT w mocną 400KM jednostkę. Wraz z 7 biegową automatyczną skrzynią typu S tronic, model może się pochwalić pierwszą 100km/h na liczniku po zaledwie 3.9 sekundach. Moc silnika naturalnie przekazywana zostaje na wszystkie 4 koła.

Fot. Audi

Także wnętrze nowego koncepcyjnego Audi TT Sportback została całkowicie przepracowana w centrum kokpitu można teraz znaleźć 12,3 calowych dotykowy kolorowy ekran. Zastosowane rozwiązanie zastąpiło dotychczasowe elementu wskazujące oraz multimedialne. Kolejną nowością to sterowanie komputerem samochodu gestami. Elementy obsługi klimatyzacji zostały przeniesione bezpośrednio w nawiewach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-01 23:29:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ledwo-co-na-rynku-juz-kolejny-koncept

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt