Mercedes wprowadza na rynek ostatnią wersję nowej E-Klasy

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes wprowadza na rynek ostatnią wersję nowej E-Klasy
Mercedes wprowadza do sprzedaży ostatnią wersję nadwozia najnowszej generacji modelu E-Klasa. Czteroosobowy kabriolet z miękkim składanym dachem, którego premiera miała miejsce podczas tegorocznych targów w Genewie. Oferowane jest jak na rynku zachodnim , jednak niebawem model ten trafi także do nas. Za zachodnią granicą za podstawowa wersja nowej E-Klasy ze składanym miękkim dachem będzie trzeba zapłacić od 54 228,30 Euro. W tej cenie samochód oferowany jest z silnikiem benzynowym E200 o mocy 184 KM. Samochód ponadto występuje jeszcze w kombinacji z silnikami E 220 d ( 194 KM ), E 350 d 4MATIC( 258 KM ), E 300 (245 KM) oraz E 400 4MATIC( 333 KM ). W późniejszym okresie spodziewać będzie można się także wersji AMG i zdecydowanie większej ilości KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-22 18:51:13
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-wprowadza-na-rynek-ostatnia-wersje-nowej-E-Klasy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt