Najbardziej sportowy Chevrolet oczekuje na nową odsłonę

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej sportowy Chevrolet oczekuje na nową odsłonę
Już za niecałe 4 miesiace, na targach w Detroit - 13 stycznia - zadebiutuje najnowsza wersja Chevroleta Corvette. Będzie to już 7 odsłona jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli tej amerykańskiej marki. Wraz ze świeżą konstrukcją, Corvetta otrzyma także nowe, logo które jeszcze bardziej będzie nawiazywało do uskrzydlających wrażeń z jazdy tym samochodem.


Nowe logo zostało zaprezentowane podczas ostatniej serii wyścigów ALMS, w której po raz kolejny aktulany C6 zostawiał w tyle taką konkurencję, jak Ferrari, Porsche, czy też BMW.

Samochód będą łączyły z poprzednikiem tylko dwa elementy stałe, odziedziczone w 100%, a są nimi filtr kabinowy oraz tylny zatrzask zdjemowanego panelu dachowego. Samochód został więc przeprojektowany i udoskonalony w każdej najmniejszej części. Oczywiście Corvetta C7 będzie bazowała na osiągach i sportowej linii poprzednika, jednak do jej projektu wprowadzone zostaną elementy, do których nawiązanie można znaleźć w nowym logo.

Szeroka publika może poczuć się lekko ominięta, gdyż samochód zaprezentowany zostanie w zamkniętym gronie mediów. Jednak dla chcących nie ma nic niemożliwego. Chevrolet udostępnił pulę biletów płatnych, dla entuzjastów, którzy będą mogli brać udział w tym wyjątowym wydarzeniu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-22 11:13:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-sportowy-Chevrolet-oczekuje-na-nowa-odslone

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt