Najnowszy model ze sportowej rodziny GSi będzie Opel Insignia

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowszy model ze sportowej rodziny GSi będzie Opel Insignia
Tradycja samochodów z rodziny GSi sięga już ponad 30 lat. Auta w tych wersjach zawsze wyróżniał bardziej sportowy wygląd oraz odpowiednie parametry jednostek napędowych. Ostatnim modelem, który mógł cieszyć się tym oznaczeniem był w 2012 roku Opel Corsa. Teraz do tej zasłużonej rodziny aut dołączy teraz Opel Insignia. Auto występować będzie w dwóch wersjach silnikowych. Jak na razie pod maską znajdzie się dwulitrowa jednostka benzynowa o mocy 260 KM i z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 400 Nm. W późniejszym okresie pojawi się także nowy wysokoprężny silnik.


Fot. Opel

Auto otrzymało szereg modyfikacji w zakresie podwozia oraz elementów odpowiedzialnych za utrzymywanie się pojazdu na wyznaczonym przez kierowcę torze jazdy, dzięki czemu wyeliminowana podsterowność. Napęd przekazywany jest na wszystkie cztery koła. Najnowszy model GSi pochwalić może się przy okazji lepszym czasem przejazdu okrążenia na torze Nürburgring niż poprzedniej generacji model w wersji OPC. Oficjalna premiera nowego Opel Insignia GSi nastąpi podczas targów IAA we Frankfurcie, które odbędą się w połowie września tego roku. Pierwsze Opel Insginia w wersji GSi na ulicy pojawią się już w październiku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-24 11:56:12
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowszy-model-ze-sportowej-rodziny-GSi-bedzie-Opel-Insignia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt