Nowa Dacia Duster na Warsaw Moto Show

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Dacia Duster na Warsaw Moto Show
Dacia rumuński producenta z francuskim wkładem technologicznym ma się coraz lepiej. Pomagają w tym nowe modele, które już dawno przestały być proste. Pod maską można znaleźć jednostki benzynowe z turbiną a wnętrze samochodu stroi duży dotykowy ekran. Kolejnym nowym modelem rumuńskiego producenta to nowa Dacia Duster. Auto pozostało wierne pierwszej generacji. Samochód otrzymał jednak dostęp do nowych rozwiązań technologicznych, które wprowadzają model w nową erę. Nadwozie otrzymało na przykład LEDowe światłą do jazdy dziennej. Do tego nowa Dacia Duster może pochwalić się zdecydowanie bardziej bogatym wyposażeniem. Producent zadbał także o wyższy komfort. Nową Dacia Duster w swojej najwyższej wersji wyposażeniowej zobaczyć można na targach Warsaw Moto Show.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-28 15:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Dacia-Duster-na-Warsaw-Moto-Show

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt