Nowy BMW X5 czwartej generacji już w listopadzie na rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy BMW X5 czwartej generacji już w listopadzie na rynku
Bestseller niemieckiego producenta BMW, model X5 w tym roku doczeka się swojej premiery czwartej generacji. Wyżej zawieszony samochód w poprzednich trzech odsłonach był w stanie przekonać 2,2 miliona nabywców. Co w tej klasie jest wynikiem bardzo dobrym. Auto jest dłuższe aż o 36 mm ( 4 922 mm ), szersze o 66 mm ( 2 004 mm ), wyższe o 19 mm ( 1 745 mm) oraz posiada zwiększony rozstaw osi o 42 mm ( 2 975 mm ). Nowe dane zewnętrze miały wpływ na styl nadwozia. Jest one teraz bardziej muskularne niż w poprzedniej odsłonie modelu. Nerkowe wloty powietrza zostały powiększone.


Fot. BMW

Auto otrzymało także laserowe reflektory, które dają kierowcy jeszcze lepszą widoczność nocą. Auto dostępne będzie z opcją felg, która zaczyna się od rozmiaru 18 aż do 22 cali. BMW X5 czwartej generacji oferowany będzie także z pakietem offroad, który dodatkowo zabezpiecza podwozie auta. Standardowa pojemność bagażnika wynosi 645 litrów, które w prosty sposób powiększyć można do 1 860 itrów po złożeniu tylnej kanapy. Niemiecki SUV oferowany będzie także w wersji 7 osobowej, a opcjonalny panoramiczny dach będzie dostępny w funkcję „Sky Lounge”. Dzięki temu dodatku można będzie wyświetlać grafiki na szklanej powłoce.

Fot. BMW

Osoby znajdujące się z tyłu mogą otrzymać opcjonalne 10,2 calowe dotykowe ekrany. Wraz z czwartą generacją do BMW X5 wkracza nowy design kokpitu, szeroki poziom systemów wspierających oraz najnowsze rozwiązania multimedialne. BMW X5 dostępne będzie z nagłośnieniem składające się z 20 głośników marki Bowers & Wilkins Diamond 3D Surround Sound o mocy 1500 W. Centralnie umieszczony 12,3 calowy dotykowy ekran pozwala na intuicyjne sterowanie nie tylko nawigacją czy też systemem multimedialnym, ale także ustawieniami auta. Taki sam panel znajduje się także w miejscu deski rozdzielczej. Zastępuje on w zupełności analogowy odpowiednik, dodatkowo oferując kierowcy informacje na temat auta.

Fot. BMW

BMW X5 otrzymało także najnowszej generacji ekran typu Head Up Display, który jest większy i zawiera dzięki temu jeszcze więcej informacji. Wraz z wprowadzeniem auta na rynek oferta jednostek ograniczona będzie do czterech sztuk. Najmocniejsza benzynowa rzędowa V8 dysponować będzie mocą 462 KM (xDrive50i – nie dostępny w Europie ), drugi silnik benzynowy to V6 o mocy 340 KM. Oferta silników wysokoprężnych składać będzie się z V6 o mocy 400 KM - M50d lub 265 konnym xDrive30d.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-06 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-BMW-X5-czwartej-generacji-juz-w-listopadzie-na-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt