Nowy Renault Captur w cenie od 56 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Renault Captur w cenie od 56 900 zł
Miejski francuski Crossover Renault Captur w swojej najnowszej odświeżonej bryle zadebiutuje na naszym rynku w cenie od 56 900 zł. Auto to w swojej poprzedniej odsłonie, rok temu było najlepszej sprzedającym się crossoverem swojej klasy na rynku Europejskim z wynikiem 215 670 aut. Tak jak dotychczas pojazd ten oferowany jest w dwukolorowym nadwoziu i od teraz posiadać będzie dodatkowo 6 pakietów personalizacji wnętrza. Wraz z odświeżoną wersją samochodu, auto to będzie oferowane w nowej bardziej ekskluzywnej odmianie INITIALE Paris. Co daje w 5 wersji wyposażeniowych tego modelu. Do tego dochodzi jeszcze wybór pomiędzy czterema jednostkami o rożnych typach przełożenia. Kolejna nowość to światła Full LED ”Pure Vision”, które w zależności od wersji mogą znajdować się w nawet na podstawowej liście wyposażenia samochodu. Nowość będzie także stały panoramiczny dach, który oferowany będzie od trzeciej wersji wyposażeniowej tego modelu.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-09 07:17:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Renault-Captur-w-cenie-od-56-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt