Nowy Renault Clio przedpremierowo w Warszawie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Renault Clio przedpremierowo w Warszawie
W ogrodach Ambasady Francji w dnia 13 lipca odbyło się uroczyste przyjęcie z okazji dnia niepodległości Francji, które wpada na 14 lipca. Z tej okazji Ambasador Francji zaprosił przedstawicieli polskiego rządu, dyplomatów, przedstawicieli środowisk biznesowych i artystycznych oraz przyjaciół na obchody tego ważnego wydarzenia. Jednym z partnerów całego przedsięwzięcia był Renault Polska.


Fot. Renault

Goście imprezy mogli dzięki temu zobaczyć przedpremierowo dwa nowe Renault Clio w wersji Intens z silnikiem TCe 100 w nadwoziu o niebieskiej barwie ( Blue Iron ) i pomarańczowym ( Orange Valencia ) oraz jeden egzemplarz w wersji R.S. Line z jednostką TCe 130 EDC w kolorze pomarańczowym ( Orange Valencia ). Auto na polskim rynku zadebiutuje już we wrześniu tego roku. Jest to już piąta generacja sprzedanego ponad 15 milionów razy auta. Od 2013 roku samochód znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się pojazdów segmentu B.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-23 13:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Renault-Clio-przedpremierowo-w-Warszawie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt