Nowy salon samochodowy Volvo Car Warszawa

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy salon samochodowy Volvo Car Warszawa
Szwedzki producent Volvo to jedna z najczęściej wybieranych marek premium na terenie Polski. Volvo cieszy się dużym uznaniem, a taki model jak Volvo XC60 jest od lat najchętniej wybieranym samochodem w segmencie premium. Na mapie salonów samochodowym pojawił się teraz nowy punkt sprzedaży szwedzkiego producenta. Dokładniej w samym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej 89, powstał pierwszy taki salon na świecie. Oprócz możliwości zakupu nowych modeli szwedzkiej marki Volvo. Gdzie zamiast tradycyjnej jazdy próbnej - tylko w tej lokalizacji, klienci będą mogli skorzystać ze specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości. Nowy salon Volvo to jednak nie tylko wyłącznie kolejny punkt do sprzedaży nowych samochodów. Będą tutaj odbywać się ponadto spotkania kulturalne, koncerty oraz panele dyskusyjne. Pierwszym takim wydarzeniem była premiera nowego V60, która miała miejsce 12 kwietnia.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-15 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-salon-samochodowy-Volvo-Car-Warszawa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt