Opel Combo Life po premierze w Warszawie

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Combo Life po premierze w Warszawie
Nowy Opel Combo Life ledwo co zaprezentowany został w Genewie, a już samochód odwiedził Warszawę. Polska premiera najnowszego niemieckiego rodzinnego pojazdu odbyła się kilka dni po światowej prezentacji podczas najważniejszych światowych targów w Genewie. Nowy Opel Combo Life do pierwszy klientów w Polsce trafi jeszcze w tym roku na jesieni. Auto oferowane będzie w dwóch długościach nadwozia 4,40 oraz 4,75 metra. Obie wersje mają wysokość 1,8m. W zależności od wersji auto będzie posiadać bagażnik o pojemności 597 litrów lub 850 litrów. Po złożeniu siedzeń, bagażnik standardowej wersji auta wzrośnie do 2126 litrów, a w przypadku 2693 litrów. Dłuższa wersja oferowana będzie także w wersji 7 osobowej. Samochód wyposażony będzie w wiele nowych rozwiązań. Opcjonalnie w aucie znajdzie się oprócz portów USB i tradycyjnej zapalniczki także normalny kontakt o napięciu 230 V.


„Opel Combo Life to doskonały uniwersalny samochód rodzinny. Jest bardzo praktyczny i w wyjątkowy sposób łączy w sobie przestronność z całą gamą innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii w zakresie bezpieczeństwa i komfortu.” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Opel Poland. „Nowy Opel Combo Life to kolejne istotne wzmocnienie gamy modelowej marki Opel na polskim rynku.” – dodał Mieczkowski.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-26 14:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Combo-Life-po-premierze-w-Warszawie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt