Przygotowanie do 8 generacji Volkswagen Golf

Rozmiar tesktu A A A
-
Przygotowanie do 8 generacji Volkswagen Golf
Najbardziej popularny kompaktowy samochód na świecie niemieckiej marki Volkswagen otrzyma kolejną odsłonę. Przygotowanie do produkcji już się rozpoczęły, a pierwszy nowy Volkswagen Golf ósmej już generacji zjedzie z taśmy produkcyjnej za 74 tygodnie. Samochód tradycyjne produkowany będzie w największej i najważniejszej fabryce producenta, która mieście się tam gdzie siedziba a więc w Wolfsburgu. Auto to produkowane jest w tym zakładzie nieprzerwanie od 1974 roku. Do klientów trafiło już ponad 34 milionów egzemplarzy Volkswagen Golf w różnych wersjach nadwozia. Jednak zanim produkcja ruszy pełna parą, Volkswagen musi się solidnie przygotować. Dotyczy to nie tylko przygotowanie samych dostawców elementów do nowych wymogów, ale także finansowo. Wprowadzenie ósmej generacji Volkswagen Golf pochłonie 1,8 miliarda Euro. Data premiery nowego Volkswagen Golf nie jest jeszcze znana, jednak licząc tygodnie od rozpoczęcia produkcji można założyć że odbędzie się ona na targach IAA we Frankfurcie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-05 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przygotowanie-do-8-generacji-Volkswagen-Golf

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt