Rodzina modeli Lexus z wersją F zostanie poszerzona o LC F

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzina modeli Lexus z wersją F zostanie poszerzona o LC F
Tego można było się spodziewać najbardziej sportowy model Lexusa dołączy do wysublimowanej rodziny modeli z F w oznaczeniu. Lexus złożył 3 lutego wniosek rejestrację znaku towarowego „LC F”. Oznaczenie to znak najwyższych osiągów i sportowej duszy modelu. Jak na razie w tej rodzinie znajduje się wyłącznie dwa inne modele GS i RC. Standardowo auta występują z 245 konnym benzynowym silnikiem lub hybrydowym o mocy 223 KM. W przypadku aut w wersji F moc ta wzrasta do 477 KM dzięki jednostce w układzie V8. Jaką moc będzie miał LC F jak na razie trudno dokładnie określić gdyż już w najmocniejszej wersja dysponuje 477 KM, a auto przyspiesza w rekordowym czasie do 100 km/h w zaledwie 4.5 sekundach. Nie potwierdzone źródła mówią o jednostce w wykorzystujące technologię twin turbo z mocy około 600 KM. Spekulacje zostaną jednak rozwiązane zapewne najbliższym czasie. Być może już nawet na targach w Genewie, które odbędą się na początku marca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-08 09:14:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzina-modeli-Lexus-z-wersja-F-zostanie-poszerzona-o-LC-F

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt