Skoda Superb z nowymi systemami bezpieczeństwa

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Superb z nowymi systemami bezpieczeństwa
Pod koniec maja odbyła się wielka premiera nowej Skoda Superb. Do już znanych dwóch wersji, dołączyły dwie kolejne nowości Skoda Superb Scout oraz Skoda Super iV. Wraz z premierą nowej Skoda Superb, czeski producent zaprezentował szereg nowości technologicznych wpływające pośrednio i bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa. Auto wyposażone zostało w nowe reflektory Full LED Top Matrix, zapewniające jeszcze lepszą widoczność kierowcy nawet przy bardzo złych warunkach atmosferycznych. Ponadto umieszczona w przedniej szybkie kamera, która współpracuje z danymi z GPS, pozwala aktywnie informować kierowcę o ograniczeniach prędkości na drodze. Rozwiązanie EMERGENCY ASSIST pozwala automatycznie zatrzymać samochód na poboczu i wstawić w tryb awaryjny. System uruchamia się w momencie gdy kierowca przez dłuższy czas nie wskazuje żadnej aktywności. FRONT ASSIST informuje kierowcę o niebezpieczeństwie kolizji, gdy mimo ostrzeżenia kierowca nie reaguje automatycznie rozpoczyna hamować pojazd, aby uniknąć kolizji lub zmniejszyć jej skutki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-16 08:05:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Superb-z-nowymi-systemami-bezpieczenstwa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt