Verva Street Racing - Polska vs. Reszta świata

Rozmiar tesktu A A A
-
Verva Street Racing - Polska vs. Reszta świata
Kolejna edycja Verva Street Racing zbliża się dużymi krokami. 20 września Stadion Narodowy w Warszawie zostanie centrum sportów motorowych w Polsce. Nie obędzie się także bez premier na tym największym obiekcje sportowym nad Wisłą. Dojdzie także do prawdziwych emocjonujących pokazów umiejętności kierowania sportowymi samochodami.


Fot. Verva Street Racing

Oprócz stałych gości, kierowców Orlen Team w składzie Adam Małysz, Rafał Marton, Kuba Przygoński, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Tadeusz "Taddy" Błażusiak. Nie zabraknie także gości z zagranicy, którzy to będą rywalizować z naszymi kierowcami. Tak też jako specjalni gości wystąpią Fin Marcus Grönholm - dwukrotny mistrz świata (2000, 2002) oraz wicemistrz świata (2006, 2007) World Rally Championship, Marc Coma oraz Hélder Rodrigues - motocykliści.

Po latach nieobecności w stolicy znów będzie można obejrzeć żużel, jeden z najbardziej popularnych dyscyplin sportów motorowych. Na stadionie narodowym wystąpi czołówka zawodników tych rywalizacji. Na tym pokazy motocyklowe się nie zakończą. Nie odbędzie się także bez akrobacji na jednośladach prezentowanych przez FMX. Ponadto dla miłośników koszenia trawy, zaprezentowana zostanie jej sportowa odsłona.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-13 20:33:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Verva-Street-Racing-Polska-vs--Reszta-swiata

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt