Wyczekiwana premiera modelu Lexusa w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyczekiwana premiera modelu Lexusa w Genewie
Jak podaje szef norweskiego oddział japońskiej marki premium Lexus Knut-Erik Jahnsen, najnowszy i zarazem najmniejszy wyżej zawieszony model tej marki zaprezentowany zostanie na początku marca w Genewie. Auto to pojawi się już w wersji produkcyjnej przewidzianej na rynek Europejski. Japoński producent przewiduje że samochód osiągnie liczbę 100 000 sprzedanych modeli w dwa lata. Lexus UX bazuje na bardzo dobrze przyjętym przez rynek modelu Toyota C-HR. Lexus UX oferowany będzie prawdopodobnie wyłącznie w trzech wersjach silnikowych o takich oznaczeniach UX 200, UX 250 oraz UX 250h. Podstawowa wersja samochodu dysponować będzie najprawdopodobniej silnikiem 8AR-FTS. To zaś oznacza moc 238 KM. Więcej szczegółów na temat nowego modelu japońskiej marki Lexus ujawnione zostaną zapewne tuż przed jego premierą.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-03 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyczekiwana-premiera-modelu-Lexusa-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt