Zero emisyjne Toyota Mirai na usłudze MKOL

Rozmiar tesktu A A A
-
Zero emisyjne Toyota Mirai na usłudze MKOL
Japoński producent samochodów przekazał zero emisyjną flotę aut do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Składa się ona z ośmiu zasilanych wodorem aut Toyota Mirai. Przekazanie ekologicznych pojazdów odbyło się w siedzibie organizacji w Lozannie ( Szwajcaria ). Wraz z samochodami, Toyota dostarczyła także stację do tankowania tych zero emisyjnych samochodów. Punkt ten do napełniania pojazdów wodorem jest pierwszą taką lokalizacją na terenie całej Szwajcarii. Najbliższa Olimpiada w 2020 roku odbędzie się w Tokyo, Toyota z tej okazji zapewni organizatorom, sportowcom oraz kibicom różnego rodzaju formy transportu wykorzystując nisko emisyjne pojazdy. W tym modele Toyota Mirai czy też pierwsze zasilane na wodór autobusy Toyota Sora.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-12 13:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zero-emisyjne-Toyota-Mirai-na-usludze-MKOL

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt