F1 Brazylia, Vettel odzyskuje pierwsze miejsce

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Brazylia, Vettel odzyskuje pierwsze miejsce
odczas niedzielnego wyścigu F1 w Brazylii, po długim czasie, na najwyższym stopniu podium pojawił się kierowca z Niemiec Sebastian Vettel. Tuż za nim przez linię mety przejechał Veltteri Bottas. Z nim walczy o drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Ostatnią lokatę na podium zajął kolega z zespołu Ferrari, Kimi Raikkonen. Tym razem wśród trzech najlepszych kierowców zabrakło aktualnego mistrza świata Lewisa Hamiltona. Mimo startu z 20 miejsca udało mu się jednak finalnie walczyć o miejsce na podium. Podczas kwalifikacji pochodzący z Wielkiej Brytanii kierowca zaliczył lekki wypadek, który uniemożliwił dalszą walkę o dobrą pozycję startową. Dla kierowcy Felippe Massa, który pochodzi z Brazylii był to najprawdopodobniej ostatni występ na tym torze. Kierowca ten ogłosił swoje zakończenie kariery po tym sezonie. Podczas tego wyścigu udało mu się zając 7 miejsce i zdobyć dla swojego zespołu 6 punktów w klasyfikacji konstruktorów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-13 08:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Brazylia-Vettel-odzyskuje-pierwsze-miejsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt