Mercedes na CES zaprezentował trochę innego Vana

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes na CES zaprezentował trochę innego Vana
Transport, tak jak sam rynek samochodów osobowych czeka w przeciągu kilka najbliższych lat dużo zmian. Jednym z liderów tych ewolucji rynkowych to Mercedes Benz. Podczas targów CES, które mają miejsce w Las Vegas niemiecki producent premium zaprezentował wizję mocno zelektryzowanego Vana o nazwie Vision Van. Wbudowany napęd o mocy 75 kW ( 102 KM ) pozwala na pokonanie do 270 km na jednym doładowaniu. Jednak nie to jest jego największą zaletą. Zaprezentowany Van Mercedes Benz może pełnić funkcję lotniskowca dla dronów, które mogą w niedalekim obszarze rozprowadzać paczki. Idealne narzędzie, które może ułatwić a przede wszystkim ograniczyć koszt dostawy do klienta końcowego. Czyżby kolejny zawód był ofiarą rozwoju?


Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-08 23:21:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-na-CES-zaprezentowal-troche-innego-Vana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt