Hamilton wygrywa w Monako, promyk nadziei u Williamsa

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton wygrywa w Monako, promyk nadziei u Williamsa
Hamilton po raz kolejny wygrywa wyścig w tym sezonie F1. Przy okazji powiększa liczbę zwyciestw na tym torze ulicznym. Tym razem zespołu Mercedes nie udało się dokonać podwójnej wygranej, z której mogli się cieszyć od początku sezonu. Jako drugi przez metę przejechał Max Verstappen, zdobył on jednak karą 5 sekundową, co spowodowało że nie pojawił się on finalnie na podium. Drugie miejsce finalnie zajął Sebastian Vettel, dla którego to jest najwyższe miejsce w tym sezonie. Za nim znalazł się Valtteri Bottas. Wyścig przebiegał bez większych incydentów, jednak nie odbyło się bez Safety Car. Samochód bezpieczeństwa pojawił się już na początku wyścigu po awarii opony kierowcy Ferrari Charles Leclerc. Kolejne wydarzenie, które przekreśliło wysoką 15 pozycję Roberta Kubica spowodowana była przez kierowcę Alfa Romeo Antonio Giovinazzi. Finalnie Polak zakończył wyścig na przedostatnim 18 miejscu. Lepiej spisał się drugi kierowca Williams, który skorzystał z incydentu pomiędzy Robertem Kubicą, a Antonio Giovinazzi. George Russel wyścig zakończył na wysokiej 15 pozycji. Dzięki temu wyścig ten to pierwszy raz kiedy ostatnie miejsce nie przypadło kierowcy tego zespołu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-27 01:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-wygrywa-w-Monako-promyk-nadziei-u-Williamsa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt