Nowy wideo rejestrator MiVue 792 WIFI Pro

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy wideo rejestrator MiVue 792 WIFI Pro
Mio MiVue 792 WIFI Pro to pierwsze urządzenie z nowej rodziny wideo rejestratorów tego producenta. Urządzenie wzbogacone zostało o nowe możliwości. Jednak jest to jak na razie tylko przedsmak na to co pojawić ma się jeszcze w tym roku, wraz z kolejnymi odsłonami z nowej rodziny urządzeń. Nagrywanie w jakości FullHD to już niemal standard w wideo rejestratorach, tak też MiVue 792 WIFI Pro korzystający z sensora optycznego Sony Starvis, zapewnia wysoka jakość filmu we wszystkich warunkach pogodowych. Dzięki wbudowanemu modułu WIFI urządzenie to można podłączyć do komórki i w razie potrzeby wysłać krótki fragmenty do 20 sekund na urządzenie mobilne. Co może być bardzo przydatne w przypadku np. kolizji.


Fot. Mio

Co jest wymogiem w nowych samochodach, jest teraz dostępne w nowym urządzeniu Mio MiVue 792 WIFI Pro. Urządzenie będzie wyposażone w odbiornik TPMS dzięki czemu kierowca na bieżąco będzie wiedział stan ciśnienia w ogumieniu auta. Pod warunkiem że czujniki te znajdują się w kołach pojazdu. Mio MiVue 792 WIFI Pro, to kolejny wideo rejestrator tego producenta, który może nagrywać obraz z przodu jak też z tyłu samochodu równocześnie, należy jednak dokupić dodatkową kamerkę, którą umieszcza się z tyłu samochodu. Kolejne zalety tego wideo rejestratora to moduł GPS. Dzięki temu oprócz obrazu, nagranie będzie zawierać także pozycję geograficzną w której dany fragment był rejestrowany. Urządzenie współpracuje z kartami pamięci o pojemności do 128 GB. Sugerowana cena to 799 zł, a Mio MiVue 792 WIFI Pro dostępne jest w sprzedaży od czerwca.

Fot. Mio

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-23 17:12:57
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Nowy-wideo-rejestrator-MiVue-792-WIFI-Pro

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt