Grupa PSA wprowadza nowy program sprzedaży Spoticar

Rozmiar tesktu A A A
-
Grupa PSA wprowadza nowy program sprzedaży Spoticar
Nie tylko nowe samochody sprzedają się bardzo dobrze, rynek pojazdów używanych także ma się dobrze. Grupa PSA składająca się z takich wiodących producentów jak Peugeot, Citroen, Opel rozpoczyna nowy program Spoticar – wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych. Nowa usługa grupy PSA uruchomiona zostanie docelowo w 11 krajach europy, na sam start tylko we Francji. Oferta dostępnych samochodów ma być widoczna we wszystkich krajach dzięki umieszczeniu ich na specjalnej stronie internetowej. Dzięki czemu auto można nie tylko zobaczyć na żywo u dealera, ale można je także zamówić online z dostawą do domu. Grupa PSA chce dzięki tej nowej inicjatywne zwiększyć sprzedaż samochodów używanych. Cel do 2021 roku to milion umów sprzedaży oraz innych transakcji w segmencie samochodów używanych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-20 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Grupa-PSA-wprowadza-nowy-program-sprzedazy-Spoticar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt