Alians Renault Nissan Mitsubishi inwestuje w The Mobility House

Rozmiar tesktu A A A
-
Alians Renault Nissan Mitsubishi inwestuje w The Mobility House
Międzynarodowy alians składający się z producentów Renault, Nissan oraz Mitsubishi podjął szeroko zakrojoną współprace z The Mobility House za pośrednictwem spółki podwyższonego ryzyka Alliance Ventures. The Mobility House jest twórcą platformy, wykorzystująca tradycyjne akumulatory na potrzeby sieci energetycznych. Dzięki podpisanej umowy The Mobility House będzie miało dostęp do licznych rozwiązań pozwalających na tworzenie mobilności jutra. Nie jest to pierwszy projekt aliasu z The Mobility House, wcześniej firma ta współpracowała przy przygotowaniu modelu Nissan LEAF do rozwiązania V2G ( Vehicle-to-grid ). Technologia pozwalająca na transformacje baterii samochodu jako akumulator energii do zasilenia domu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-28 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alians-Renault-Nissan-Mitsubishi-inwestuje-w-The-Mobility-House

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt