BMW uruchamia nową innowacyjną usługę CarData

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW uruchamia nową innowacyjną usługę CarData
Samochody niemieckiego producent będą niebawem mogły udostępniać szereg informacji na swój temat, co pozwoli przystosować usługi indywidualnie do każdego z pojazdów. Za BMW CarData kryje się internetowa usługa, która w zależności od wyboru właściciela pojazdu może udostępniać aplikacją trzecim szczegółowe informacje na temat samochodu. Jak na razie nie ma jeszcze na rynku żadnego praktycznego zastosowania. Jednak już teraz łatwo wyobrazić sobie kilka sytuacji w których BMW CarData mogło być pomocne np. służyć do wyliczania indywidualnej stawki na podstawie dokładnego stanu licznika. W razie awarii jakiejś z części samochód mógłby skontaktować się z najbliższym oddziałem i zamówić części. Lista zastosowań dla nowego systemu jest bardo obszerna, teraz krok należy do usługodawców. Dzięki wbudowanej karty SIM komunikacja ta może być na żywo poprzez internet. Pierwszym krajem, który otrzyma nową usługę to Niemcy. Tam program ruszył już 30 maja. Niebawem dostęp do tej usługi będą mieć także klienci z innych państw.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-03 07:35:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-uruchamia-nowa-innowacyjna-usluge-CarData

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt