Bonus na ekologiczne modele BMW i Mini

Rozmiar tesktu A A A
-
Bonus na ekologiczne modele BMW i Mini
Niemiecka marka BMW przygotowała specjalnie na Polski rynek promocję o nazwie Bonus Ekologiczny. Jak sama nazwa wskazuje objęte tym bonusem będą wyłącznie ekologiczne modele w ofercie tego producenta oraz należąca do producenta marka Mini. Klienci mogą otrzymać dzięki temu nawet 17 000 zł. Tak duża kwota dotyczyć będzie tylko klientów, którzy zdecydują się na nowy ekologiczny model BMW i pozostawią swój stary samochód w rozliczeniu. Pozostawione auto u dealera może maksymalnie spełniać normę emisji spalin Euro 4. Bonus ekologiczny dotyczyć będzie także w przypadku wyboru nowego samochodu z oferty brytyjskiej marki Mini. W tym wypadku dopłata wynosić będzie maksymalnie 8 500 zł, a pozostawiany samochód w rozliczeniu nie może spełniać warunków emisji spalin powyżej Euro5. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie mają do wyboru w sumie 131 wersji modeli spełniające warunki promocji, a więc nie mogą przekraczać 130g/km emisji CO2. Tak wiec klienci będą mogli zakupić elektrycznego BMW i3 jak też szereg modeli z napędem hybrydowym plug in. Do wyboru będą także auta z silnikami wysokoprężnymi. Promocja trwa już od września tego roku.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-07 14:00:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bonus-na-ekologiczne-modele-BMW-i-Mini

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt