Citroen C-Aircross Concept, Citroen Cactus w nadwoziu SUV

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C-Aircross Concept, Citroen Cactus w nadwoziu SUV
Citroen podczas odbywających się w marcu światowych targów motoryzacyjnych w Genewie, zaprezentuje nowy koncepcyjny SUV o nazwie C-Aircross Concept. Głównym atutem samochodu ma być jego przestrzeń wewnątrz. A zewnątrz auto wzorowane jest na modelu Citroen Cactus, z tym wyjątkiem że koncepcyjny model jest zdecydowanie wyżej zawieszony. Co skutkuje wyrazistą i prostą linią samochodu z dodatkowymi elementami ochronnymi na codzienne używanie w mieście.


Fot. Citroen

Citroen C-Aircross Concept idealnie wpasuje się ze swoją długością wynoszącą 4.15m w segment małych SUVów. Rynek, które aktualnie przeżywa aktualnie wzmożone zainteresowanie. Do tego dochodzą duże jak na tak mały samochód 18 calowe charakterystyczne dal tego producenta felgi. Wnętrze auta jest przeżytej, za dostępność do światłą służą duże okna. Auto wyposażone zostało ponadto w najnowsze technologie. Tak też na pokładzie oprócz 12 dotykowego ekranu znajdzie się ekran typu head up display, który zastąpił analogowe wskaźniki. Po tym modelu widać że Citreon stara się wejść w nowy segment samochodów miejskich. Z tak wizualnie udanym modelem Citroen raczej nie musi się martwić o rynek zbytu.

Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-07 20:40:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C-Aircross-Concept--Citroen-Cactus-w-nadwoziu-SUV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt