Citroen C3 Aircross już za 52 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C3 Aircross już za 52 900 zł
Najnowsza rynkowa odsłona modelu Citroen C3 nosi dodatkowe oznaczenie Aircross. Auto, bazuje w pełni na swojej dotychczasowej wersji z tym wyjątkiem że posiada wyższe zawieszenie. Co za tym idzie lepszą widoczność i bardziej komfortową pozycję wsiadania i wysiadania. Cena samochodu rozpoczyna się już od 52 900 zł. W tej kwocie klient otrzymuje samochód w wersji podstawowej Live wraz z silnikiem 1.2 PureTech o mocy 82 KM. Na wyposażeniu Citroen C3 Aircross znajdują się między innymi następujące elementy takie jak system rozpoznawania znaków, tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystent wzruszania na wzniesieniach czy też kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach. Do tego dochodzi szeroki pakiet stylizacji. Pozwala on na nawet 90 różnych kombinacji wyglądu zewnętrznego oraz pięć wystrojów wnętrz. Oferta jednostek napędowych jest tożsama z tymi, które znajdują się w tradycyjnej wersji nowego Citroen C3. Podstawowy silnik to 1.2l PureTech o mocy 82 KM. Ta sama jednostka występuje jeszcze w wersji z mocą 110 KM oraz 130 KM. W przypadku jednostek wysokoprężnych oferta zamyka się także w jednym silniku w dwóch wariantach mocy. Silnik 1.6 BlueHDI oferowany jest w wersji 100 KM lub 120 KM.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-17 06:55:12
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C3-Aircross-juz-za-52-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt