Crossovery Nissan ze specjalną powłoką lakieru

Rozmiar tesktu A A A
-
Crossovery Nissan ze specjalną powłoką lakieru
Ciepłe dni oraz dużo słońca to zbawienne warunki dla dużej części ludzi, jednak za pozytywnie nastrajającymi promieniami słonecznymi kryją się także te negatywne. Przez co u ludzi na przykład skóra starzeje się dużo szybciej, a w samochodach lakier płowieje, tracą swój błysk i unikatowy odcień lakieru. W takie dni zaleca się używania filtrów przeciwsłonecznych, aby zapobiec negatywnym skutkom. W przypadku samochodów raczej nie wskazane jest wysmarowanie ich kremem. Tutaj liczy się profilaktyka już podczas samego procesu lakierowania pojazdu. Dlatego też pokrycie powłoki samochodu w crossoverach Nissan Juke, Qashqai oraz X-Trail posiada specjalny filtr UV o mocy 500. Proceder ten ma zapewnić intensywność oraz oryginalny odcień lakieru na wiele lat po opuszczeniu salonu.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-21 21:19:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Crossovery-Nissan-ze-specjalna-powloka-lakieru

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt