Do Polskich salonów Audi trafia nowy Audi Q2

Rozmiar tesktu A A A
-
Do Polskich salonów Audi trafia nowy Audi Q2
Najnowszym kompaktowym SUVem oferowanym przez niemieckiego producenta Audi, to model Q2. Samochód świętował swoją premierę podczas tegorocznych targów w Genewie. Potem samochód można było zobaczyć także w Polsce, na targach w Poznaniu. Teraz po długim wyczekiwaniu będzie można stać się właścicielem nowego kompaktowego samochodu oferowanego przez Audi. Cena za Audi Q2 z silnikiem benzynowym 1.4 TFSI COD o mocy 150 KM rozpoczynać będzie się od 104 100 zł. Nowy niemiecki model premium oferowany będzie na samym początku z jeszcze tylko z jedną wysokoprężną jednostką o pojemności 1.6 TDI o mocy 116 KM. Oferta zostanie jednak niebawem wzbogacona o nowe mocniejsze silniki, jak też bardziej dynamiczne wersje.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-17 21:53:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Do-Polskich-salonow-Audi-trafia-nowy-Audi-Q2

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt