Elektryczny Fiat Ducato już w 2020 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczny Fiat Ducato już w 2020 roku
Włoski producent Fiat, zaprezentowała elektryczną wersję swojego dostawczego modelu Fiat Ducato. Auto na rynku pojawi się już w 2020 roku. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych modeli tej klasy, włoski dostawczak nie będzie posiadał ograniczenia co do wymiarów obudowy jak też zakres działania nie zostanie ograniczony głównie do miasta. Tak więc przekrój ładowności sięga od 10 m³ do 17 m³, a ładowność do nawet 1950 kg. Układ elektryczny generuje maksymalną moc 90 kW ( 122 KM ) oraz stały moment obrotowy 280 Nm. W zależności od wyboru pojemności baterii zasięg dostawczego Fiata może wynosić od 220 do nawet 360 km. Maksymalna prędkość ograniczona została w elektrycznym Fiat Ducato do 100 km/h.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-12 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczny-Fiat-Ducato-juz-w-2020-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt