Ferrari GTC4 Lusso T, pierwszy 4 osobowy model z rasową V8

Rozmiar tesktu A A A
-
Ferrari GTC4 Lusso T, pierwszy 4 osobowy model z rasową V8
Czasy kiery Ferrari produkowało wyłącznie dwuosobowe sportowe samochody przeszły w daleką przeszłość. Klienci domagają się innych samochodów, a producent z Maranello dostosowuje się do trendów rynkowych i je dostarcza. Jednym z takich modeli to właśnie zaprezentowany podczas targów w Paryżu Ferrari GTC4 Lusso T, który jest przy okazją częścią ekspozycji włoskiego producenta na 2017 rok. W następnym roku Ferrari obchodzi swoje 70 urodziny. Oprócz standardowych sportowych walorów samochodu oraz silnika 3.9l V8, dysponuje on miejscem dla czterech dorosłych osób. Jednostka napędowa stanowi kolejną generację silników, które zdobyły tytuł „International Engine of the Year 2016”. Napęd przekazywany jest jak przystało na prawdziwy sportowy samochód wyłącznie na tylną oś. Jednostka V8 generuje moc 610 KM oraz posiada maksymalny moment obrotowy o wartości 750 Nm. Dzięki obniżonemu zapotrzebowaniu na paliwo dystans jako można pokonać znacznie wzrósł, co pozwala także na lepsze wyniki podczas jazdy w mieście.


Fot. Ferrari

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-10 08:21:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ferrari-GTC4-Lusso-T--pierwszy-4-osobowy-model-z-rasowa-V8

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt