Ford EcoSport będzie dostępny także bez tylnego koła

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford EcoSport będzie dostępny także bez tylnego koła
Podczas targów w Genewie Ford zaprezentował lekko odświeżoną wersję swojego najmniejszego SUVa. Samochód w nowej wersji dostępny będzie już od czerwca tego roku. Wtedy też w EcoSport zabraknie z tyłu zawieszanego koła, a wewnątrz zmianie ulegnie kilka elementów. Wzbogacone zostaną także pakiety wyposażeniowe. Kiedy samochód w końcu trafi na polski rynek, jeszcze nie wiadomo.


Fot. Ford

Największa i najbardziej zauważalną zmianą EcoSporta to brak koła zapasowego, które zawieszone było dotychczas na tylnych drzwiach. Dodatkowo najmniejszy SUV Forda otrzymał nowe 17" felgi w kolorze czarnym. Zmodyfikowane zostało zawieszenie oraz inne jego elementy tak aby samochodem kierował się jeszcze lepiej i bardziej komfortowo. Za lepszy komfort odpowiadać będzie także nowa wyciszona kabina. Dodatkowo pojawi się sportowa odmiana z literką S na końcu, ta wersja będzie jednak dostępna dopiero pod koniec roku.

Fot. Ford

Ford nie rezygnuje jednak całkowicie z tylnego koła, zamiast w standardzie będzie ono dostępne jako opcja. Nowe wyposażenie obejmie też takie elementy jak tylna kamera cofania, czy też nowy system multimedialny SYNC z 4” ekranem. EcoSport zadomowi pod swoją maską nowe jednostki wysokoprężne spełniające rygorystyczne normy spalin Euro 6. Nowe silniki posiadać będą moc 90 lub 95 koni mechanicznych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-09 21:00:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-EcoSport-bedzie-dostepny--takze-bez-tylnego-kola

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt