Ford GT z jedyną w swoim rodzaju deską rozdzielczą

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford GT z jedyną w swoim rodzaju deską rozdzielczą
Ergonomia, łatwość obsługi oraz precyzyjne dane na temat samochodu, to wszystko muszą spełniać deski rozdzielcze w sportowych samochodach. W przeciętnych samochodach miejskich lekkie odchylenia nie mają większego znaczenia, o tyle w samochodach sportowych już bardzo dużo. Dobra ergonomia i czytelność informacji nie powoduje utraty koncentracji podczas badania wzrokiem najważniejszych parametrów samochodu. Dlatego też Ford GT dysponuje 10” cyfrowym zestaw wskaźników. Duży ekran pozwala wyświetlać nie tylko czytelne, ale z dużym kontrastem informacje. Co dodatkowo przyczynia się do szybszego odczytania informacji, utrzymania koncentracji na torze i mniejszego zmęczenia wzroku. Ponadto w zależności od trybu jazdy ekran wyświetla inny zestaw informacji. Ford GT ma ich aż pięć, co oznacza pięć różnych widoków w zależności od wybranej opcji. Amerykański producent Ford już teraz zapowiedział, że podobne rozwiązanie znajdzie się także w przyszłościowych miejskich samochodach tego producenta.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-20 17:40:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-GT-z-jedyna-w-swoim-rodzaju-deska-rozdzielcza

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt