Francuski flagowy SUV Peugeot 5008 wyceniony

Rozmiar tesktu A A A
-
Francuski flagowy SUV Peugeot 5008 wyceniony
Peugeot podał cennik dla swojego najnowszego SUVa Peugeot 5008. Flagowy model wyróżnia nie tylko nowy wygląd nadwozia, ale także szeroki zakres nowych technologi wewnątrz. Nie zabraknie także wersji usportowionej modelu. GT jednak za ten model będzie trzeba już zapłacić od 166 700 zł. Jednak w zamian klient otrzyma bardzo bogate wyposażenie oraz najmocniejszy silnik oferowany wyłącznie tym modelu wysokoprężną jednostkę o pojemności 2.0l i mocy 180 KM.


Fot. Peugeot

Nowy Peugeot 5008 podzielony będzie na cztery wersje wyposażeniowe: Access, Active, Allure oraz GT. W zależności od wersji oferta jednostek będzie różnia. Każdy model będzie jednak wyposażony w innowacyjny układ deski rozdzielczej i-Cockpit. W ofercie samochodu znajdzie się także szeroki zakres nowych technologi w tym integracji z najnowszymi urządzeniami mobilnymi. Wnętrze samochodu wyróżnia tak jak nadwozie bardzo futurystyczny styl.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-01 15:31:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Francuski-flagowy-SUV-Peugeot-5008-wyceniony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt