Honda E pierwszy samochód bez tradycyjnych lusterek

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda E pierwszy samochód bez tradycyjnych lusterek
Japoński producent Honda już wkrótce na rynek wprowadzi swój pierwszy samochód elektryczny, będzie nim model Honda E. Kompaktowy pojazd będzie wyposażony w najnowsze technologiczne i osiągnięcia producenta. Przy okazji stanie się też pierwszym samochodem, w którym zabraknie tradycyjnych lusterek bocznych. Rozwiązanie nie jest czymś nowym, znamy je z wielu koncepcyjnych modeli. Nie będzie to też opcjonalne wyposażenie w nowym modelu, a standardowe. Nowe rozwiązanie ciągnę za sobą wiele korzyści. Auto zyskuje bardziej aerodynamiczną sylwetkę, co przyczynia się na zmniejszenie oporu tylko tego elementu auta aż o 90%, co przekłada się na lepsze właściwości aerodynamiczne całej konstrukcji aż o 3,8%. Dodatkowo uzyskano lepsza widoczność, co zmniejszyło obszar martwego pola o 10%, dzięki dodatkowemu trybowi szerokokątnemu pole to zmniejszone zostało dodatkowo o 50%. Elektryczny samochód japońskiej marki będzie mógł przejechać na pełnej baterii nawet do 200 km. Szybkie ładowanie, które zajmuje zaledwie 30 minut pozwala naładować baterię do 80%. Honda E to model wpisujący się w plan elektryfikacji całej gamy samochodów japońskiego producenta do 2025 roku.


Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-30 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-E-pierwszy-samochod-bez-tradycyjnych-lusterek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt