Jeep Gladiator gwiazda Camp Jeep IT 2019

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeep Gladiator gwiazda Camp Jeep IT 2019
Jeep Gladiator to najnowszy model, który zasili szeregi amerykańskiego producenta Jeep. Samochód zaprezentowany został podczas corocznego zlotu właścicieli samochodów Jeep na Camp Jeep IT 2019 w dniach 12-14 lipca. Nowy wyżej zawieszony model należy do rodziny pickupów i jest to pierwszy tego typu model w ofercie amerykańskiego producenta. Design auta bazuje na najbardziej terenowym i wszechstronnym modelu Jeep Wrangler. Do w pełni charakteru wyglądu dołączona została skrzynia ładunkowa o długości 152 cm.


Fot. Jeep

Za terenowe możliwości odpowiadają najnowszej trzeciej generacji osie Dana44, system Command-Trac i Rock-Track 4x4, elektryczna blokada przedniej i tylnej osi Tru-Lock, elektronicznie rozłączanemu przedniemu stabilizatorze poprzecznemu oraz 32 calowe terenowe oponom. Z racji bardziej restrykcyjnych Europejskich norm, oferta jednostki podzielona została na europejską i pozaeuropejską. Poza Europą auto wyposażone będzie w 3.6l silnik Pentastar V-6 o mocy 285 KM, w Europie pod maską znajdzie się 3.0l silnik EcoDiesel V6 z ESS o mocy 260 KM. Mimo natury segmentu do ciężkiej pracy, Jeep Gladiator nie rezygnuje z komfortu i rodzinnego przystosowania. Auto dysponować będzie najnowszymi technologicznymi nowikami zarówno w zakresie multimediów jak też bezpieczeństwa.

Fot. Jeep

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-18 07:45:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeep-Gladiator-gwiazda-Camp-Jeep-IT-2019

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt