85 targi w Genewie zapraszają, a jest co zobaczyć

Rozmiar tesktu A A A
-
85 targi w Genewie zapraszają, a jest co zobaczyć
Jak już co roku na początku marca otwierają się bramy do jednych z najważniejszych targów motoryzacyjnych na świecie. Producenci z całego świata zjeżdżają się aby w sumie przedstawić ponad 60 nowych premier, tych co już za chwilę będą dostępne na rynku oraz tych które znajdują się dopiero w fazie koncepcyjnej.


Fot. moj-samochod.pl

Tak jak to już stało się tradycją organizatorzy jak też producenci dopięli wszystko na czas, serwując pierwszym odwiedzającym pokazy, premiery oraz zabawy interaktywne w ramach lepszego poznania nowych samochodów. Całość rozmieszczone zostało na 7 dużych halach, które połączone są jedną całość. Producentów samochodów na targach jest w prawdzie prawie sto. Jednak trzeba wziąć także pod uwagę, że część ich to firmy tuningowe - bo kto by chciał jeździć seryjnym Ferrari, Lamborghini czy Porsche w Szwajcarii.

Fot. moj-samochod.pl

Kto się wybiera w terminie od 5.03 do 15.03 w okolicy Genewy na pewno powinien odwiedzić Targi. Warte uwagi samochody to nowy Renault Kadjar, Skoda Superb oraz Honda HR-V. Renault po ostatniej premierze Espace pozostał na dobrej linii i zaczął nie tylko robić ładne samochody na zewnątrz, ale co ważniejsze także wewnątrz - zdjęcia tego nie pokazują. Skoda prezentując nowego Superb nie tylko że projektanci czerpali z ducha i tradycji jednej z najstarszych marek motoryzacyjnych w tym także Superba pierwszej generacji – z czasów przed przejęciem marki przez Volkswagen. Nowa konstrukcja dosłownie wykatapultowała Skody przedstawiciela segmentu D ponad konkurencyjne modele. Honda pokazała, że czasem warto poczekać dłużej na drugą generację samochód, HR-V jak będzie posiadał tak samo dobre właściwości jezdne jak same wykonanie samochodu, logiczne rozłożenie i komfort siedzenia na pewno okaże się bestsellerem japońskiego producenta.

Fot. moj-samochod.pl

Warto także zaznaczyć, że podczas targów premierę miały samochodu z półki nie dostępnej dla przeciętnego posiadacza nawet takich samochodów jak Ferrari. Koenigsegg był jedną z tych firm, producent przedstawił swoją wizję samochodu hybrydowego. Jak przyzwyczaił nas już Szwedzki producent poniżej 1000 koni mechanicznych to można szukać u konkurencji – o ile taką się znajdzie. W ich przypadku Hybryda otrzymała w sumie 1500 KM mocy i 1240 Nm. Zasięg na samym elektrycznym silniku to 35 KM, całkowity przy wykorzystaniu mieszanym nie podano.

Zapraszamy do naszego działu Galerii, gdzie przez najbliższe dni będą uzupełniane Galerie ze wszystkimi nowymi samochodami pokazanymi podczas targów w Genewie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-03 22:30:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/85-targi-w-Genewie-zapraszaja--a-jest-co-zobaczyc

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt