Jeszcze więcej mocy w nowym Mercedes-AMG C Klasa

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze więcej mocy w nowym Mercedes-AMG C Klasa
Mercedes-AMG zaprezentował nową, mocniejszą odsłonę jednego z najpopularniejszych modeli w swojej ofercie. Mercedes-AMG C 43 4MATIC otrzymał jeszcze więcej mocy. Pod maską nadal znajduje się 3-litrowa jednostka V6 Biturbo, która generuje teraz 390 KM. Oznacza to wzrost mocy o 23 KM. Maksymalny moment obrotowy silnika wynosi 520 Nm.


Nowe Mercedes-AMG C 43 4MATIC oferowane będzie na początku w wersji sedan oraz kombi. Pierwsza z odmian przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy, natomiast druga potrzebuje na to 4,8 sekundy.

Fot. Mercedes



Moc silnika przekazywana jest na wszystkie cztery koła za pomocą najnowszej generacji napędu 4MATIC. Samochód wyposażono również w 9-biegową automatyczną skrzynię biegów, zapewniającą zarówno dobre osiągi, jak i ekonomiczne zużycie paliwa.

Oprócz zmian pod maską auto wyróżnia się także odświeżonym wyglądem nadwozia. Mercedes-AMG C 43 4MATIC otrzymał bardziej dynamiczną stylistykę, nowe wzory felg oraz przeprojektowany grill. Producent przygotował również opcjonalny pakiet stylizacyjny.

We wnętrzu pojawiła się nowa cyfrowa deska rozdzielcza z ekranem o przekątnej 12,3 cala oraz odświeżona sportowa kierownica.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-10 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-wiecej-mocy-w-nowym-Mercedes-AMG-C-Klasa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2026 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt