Jeszcze większy Hyundai, nadchodzi Grand Santa Fe

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze większy Hyundai, nadchodzi Grand Santa Fe
W ofercie koreańskiego producenta niebawem zadebiutuje nowy większy SUV. Hyundai Grand Santa Fe ma być najbardziej komfortowym pojazdem w historii tej marki. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom jego użytkowanie nawet w mieście ma być bardzo proste. Stylistycznie pojazd, który zadebiutuje w Paryżu nie odróżnia się od swojego mniejszego brata. Nowy koreański SUV zdobył w długości dodatkowe 20 cm wobec swojego mniejszego brata. W przeciwieństwie do już dostępnego Santa Fe, Grand będzie wyposażony standardowo w 7 siedzeń. Nowy samochód dodatkowo otrzyma najnowszej generacji system bezpieczeństwa aktywnego oraz wzbogacony system multimedialny.


Fot. Hyundai

Dodatkowe 20 cm w długości przyczyniły się do nieznacznego wzrostu pojemności bagażnika z 516l do 643l. Nowa zdobyta przestrzeń wykorzystana została w poprawie przestrzeni dla kierowcy oraz pasażerów. Nowy Grand Santa Fe otrzymał także większy rozstaw osi, który teraz wynosi 2.8m ( +10 cm ). Pod maską nowego koreańskiego SUVa dostępna będzie tylko i wyłącznie jedna jednostka napędowa. Silnik wysokoprężny CRDi o pojemności 2.2l oraz mocy 200 KM. Przyspieszenie przy wykorzystaniu tego silnika wynosi 9,9 sekund. W samochodzie dostępne będą najnowszej generacji systemy z zakresu bezpieczeństwa aktywnego.

Fot. Hyundai

Dodatkowo w Grand Santa Fe znajdzie się system monitorowania 360, pokazujący co się dziele wokół samochodu. System multimedialny wyposażony został w 10 głośników, które dają dźwięk wielowymiarowy, a pełna moc wynosi 630W. Wbudowana nawigacja TomTom Live na bieżąco aktualizuje dane na temat korków oraz utrudnień na ulicy, dzięki tej wymianie danych aktualizuje na bieżąco trasę do celu. Dodatkowo system informuje kierowcę o pogodzie jak też miejscach pomiaru prędkości.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-25 09:27:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-wiekszy-Hyundai--nadchodzi-Grand-Santa-Fe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt