Zmiany jednostek w europejskich modelach Toyota

Rozmiar tesktu A A A
-
Zmiany jednostek w europejskich modelach Toyota
Toyota przygotowuje się do ewolucyjnej zmiany w oferowanych przez siebie modelach na rynku Europejskim. Jest nią rezygnacja z napędów wysokoprężnych i to już od przyszłego roku. Nie będzie to jednak całkowita rezygnacja, silniki zasilane dieslem pozostaną wyłącznie w samochodach użytkowych jak Hilux, Land Cruiser, Proace. jak też w Toyota ProAce Verso. Zmiana ta nie będzie aż tak dotkliwa dla Toyoty, gdyż niecałe 10% sprzedawanych samochodów japońskiego producenta w Europie to pojazdy z napędem wysokoprężnym. Ponadto jak pokazały wyniki sprzedaży nowego Toyota C-HR, diesle nie jest potrzebny aby samochód sprzedawał się rewelacyjnie. Pod warunkiem że w jego ofercie znajduje się napęd hybrydowy. Te układy napędowe w ogólnym zestawieniu stanowiły aż 41% wszystkich sprzedanych modeli osobowych Toyoty w Europie. Oferta silników dla nowego Auris trzeciej generacji wyglądać będzie następująco: 1,2l silnik benzynowy o mocy 116 KM, 1.8l napęd hybrydowy o mocy 122 KM oraz 2.0l napęd hybrydowy o mocy 180 KM.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-16 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zmiany-jednostek-w-europejskich-modelach-Toyota

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt