Volvo poszerza ofertę silników hybrydowych

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo poszerza ofertę silników hybrydowych
Szwedzki producent samochodów premium realizuje swoje założenie elektryzacji całej gamy swoich modeli. Do już dostępnych jednostek z elektrycznym wsparciem, dołącza teraz jednostka wysokoprężna D4 oraz D5 z hybrydą w wersji mild.. Wraz z elektryzacją napędów zmienia się także ich oznaczenie silników. Od teraz jednostki te będą miały oznaczenie B4 i B5. Pierwsze modele Volvo XC90 z nowym silnikiem B5, już niebawem pojawią się na ulicach. Oprócz mniejszego zapotrzebowania paliwa, nowe napędy otrzymają także trochę więcej mocy, dokładnie o 14 KM. W przypadku B4 jest to 197 KM + 14 KM oraz dla B5 235 KM + 14 KM. Oprócz dodatku elektrycznego silnik przepracowany został w 80%. Podstawowa wersja XC90 z silnikiem B5 kosztuje od 283 700 zł, cenniki modelu Volvo XC60 z silnikiem B4 zaczyna się od 201 50 zł. Ceny nie obejmują promocji oraz specjalnych akcji handlowych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-06 06:30:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-poszerza-oferte-silnikow-hybrydowych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt