Rusza przedsprzedaż najbardziej sportowego Audi

Rozmiar tesktu A A A
-
Rusza przedsprzedaż najbardziej sportowego Audi
Podczas tegorocznych targów w Nowym Jorku, niemiecki producent Audi zaprezentował nową odsłonę swojego sportowego samochodu R8 w wersji Spyder - kabriolet. Teraz rusza jego oficjalna przedsprzedaż. Cena na niemieckim rynku wynosi 179 tyś Euro. W zamian klient może oczekiwać naprawdę unikatowego samochodu, który wyposażony jest w umieszczoną z tyłu V10 o pojemności 5.2l generujący moc 540 KM. Dodatkowo klient może czuć zachwyt w byciu pierwszym z niewielu osób, którzy mogą już dzisiaj korzystać z technologi przyszłości.


Fot. Audi

Umieszczona za kierowcą i pasażerem jednostka V10 zarządzana jest poprzez 7 biegową automatyczną przekładnię S tronic. Najbardziej sportowy model w ofercie Audi wyposażony jest standardowo w napęd na cztery koła. Rozwiązanie zapewnia lepszą przyczepność oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo przyczynia się do idealnego przekazywania 540 KM mocy na asfalt. Dzięki temu sprint do 100 km/h zajmuje R8 zaledwie 3.6 sekund. Mimo większej mocy samochód posiada dużo mniejsze zapotrzebowanie na benzynę.

Fot. Audi

Oprócz sportowych proporcji, samochód to nadal prawdziwy audi. Nie może tak więc zabraknąć odpowiedniego poziomu luksusu oraz zaawansowanych technologi. Analogowych wskaźników w desce rozdzielczej się tutaj już nie znajdzie. Całość zastąpiona została przez interaktywną 12,3” LEDową tablicę z możliwością wyświetlania grafik w 3D. Do tego dochodzi także najwyższej klasy system multimedialny składający się z dodatkowych głośników umieszczonych w zagłówkach. Połączony samochód z internetem pozwala korzystać z dodatkowych interaktywnych aplikacji.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-13 22:30:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rusza-przedsprzedaz-najbardziej-sportowego-Audi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt