Vision C w wersji ulicznej, nowa Skoda Fabia

Rozmiar tesktu A A A
-
Vision C w wersji ulicznej, nowa Skoda Fabia
Kilka miesięcy nastąpiła uroczysta prezentacja modelu koncepcyjnego Vision C. Wtedy czeski producent przedstawił szerokiej publiczności w jakim kierunku będzie szedł styl kolejnych generacji samochodów tej marki. Podczas zbliżających targów w Paryżu, zaprezentowany zostanie w pełnej okazałości pierwszy model, który mógł już skorzystać z wytycznych Visiona C.


Fot. Skoda

Nowa Skoda Fabia, nadal kryje wiele szczegółów co do siebie, jednak już teraz można zobaczyć jej wygląd zewnętrzny. Wobec poprzedniej generacji, samochód otrzymał odważniejsze rysy, bardziej sportową sylwetkę i nowy zadziorny styl. Na pierwszy rzut oka widać że grupą docelową nowego produktu czeskiego producenta mają być młode energiczne osoby.

Wobec poprzedniej generacji Fabii zmiany zaszły w wielu kluczowych elementów designu jak też użyteczności. Przy prawie identycznych proporcjach co poprzednik samochód otrzymał większy bagażnik bez zabrania go osobą podróżującym. Nowe technologie jak też materiały przyczyniły się o zmniejszenie masy samochodu, co przekłada się bezpośrednio nawet o 17% bardziej ekonomiczną eksploatację samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-20 15:06:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Vision-C-w-wersji-ulicznej--nowa-Skoda-Fabia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt