Kia poszerzy ofertę jednostek o 48 woltowe zespoły

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia poszerzy ofertę jednostek o 48 woltowe zespoły
Kia to kolejny duży gracz, który niebawem zelektryzuje dużą cześć swojej oferty samochodów. Nie będą to jednak drogie rozwiązania typu plug-in-hybrid, jak w przypadku takich samochodów jak Kia Optima czy też Kia Niro. Koreański producent doposaży swoje samochody w 48 woltowe zespoły. Pierwszym modelem, który skorzysta z nowego rozwiązania będzie bestseller Kia Sportage. Auto to, to idealny przewodnik w świat nowych technologii. Samochód cieszyć się nieprzerwaną popularnością wśród wszystkich modeli. Do tego atrakcyjne cenowo rozwiązanie jakie jest mild hybrid przyczyni się do znacznego zmniejszenia zapotrzebowania samochodu w paliwo w mieście. Nowość w ofercie jednostek w Kia Sportage zadebiutuje jeszcze pod koniec tego roku. Wszystkie auta, które będą posiadać 48 woltowy zespół oznaczone będą jako EcoDynamics+. Nowe rozwiązanie, które zadebiutuje niebawem pod maskami samochodów koreańskiego producenta. Jest częścią planu o nazwie Kia 2025. Koreański producent chce do roku 2025, poszerzyć ofertę samochodów aż o 16 modeli z zaawansowanymi rozwiązaniami napędowymi oparte na elektromobilności. Wśród tych nowości, pięć aut ma posiadać napęd hybrydowy ( mild hybrid ), kolejne pięć napęd typu plug-in-hybrid, pięć aut napęd w pełni elektryczny oraz jeden samochód napędzany wodorem. Ten ostatni swój debiut będzie miał już w 2020 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-17 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-poszerzy-oferte-jednostek-o-48-woltowe-zespoly

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt