Kolejna podwójna wygrana Mercedesa w tym sezonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejna podwójna wygrana Mercedesa w tym sezonie
Kierowcy Mercedesa są nie do zatrzymania. Kolejna podwójna wygrana dla niemieckiego zespołu w tym sezonie. Pierwszy na mecie podczas GP Francji zameldował się Lewis Hamilton, za nim przejechał Valtteri Bottas ze stratą 18’056 sekundy. Fin skutecznie bronił się przed Charles Leclers, który był trzeci na mecie. Tuż za podium znalazł się Max Verstappen, a za nim Sebastian Vettel, któremu udało się zdobyć dwie pozycje wobec miejsca podczas startu. Dobre kwalifikacje Lando Norris, nie były gwarancją na wysoką pozycję na mecie wyścigu. Kierowca ten stracił aż 4 miejsca, mimo to udało mu się zebrać cenne punkty. Kubica po raz kolejny w tym sezonie zakończył wyścig na 18 miejscu. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich, odpadł tylko jeden rywal, a kierowca z Polski po raz pierwszy był lepszy od kolegi z zespołu Georga Russella.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-23 23:55:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejna-podwojna-wygrana-Mercedesa-w-tym-sezonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt