Kolejne szczegóły na temat Hyundai Kona ujawnione

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejne szczegóły na temat Hyundai Kona ujawnione
Hyundai Kona to chyba najbardziej wyczekiwana premierą tegoroczna koreańskiego producenta. Model, który idealnie pasuje się do najszybciej i najbardziej perspektywicznie rozwijającego się segmentu rynku nowych samochodów. Pełna prezentacja gotowego samochodu nastąpi we wrześniu tego roku, a więc podczas targów we Frankfurcie. Hyundai Kona to przedstawiciel wyżej zawieszonego samochodu segmentu B. Oprócz mocno zmodyfikowanej stylistyki w tym układ oświetlenia zewnętrznego. Auto dysponować będzie rozwiązaniem Head-up Display, element wyposażenia który raczej stosowany jest w wyżej pozycjonowanych modelach. Dzięki temu małemu dodatku jazda jest zdecydowanie bardziej przyjemna i co ważne bezpieczna. Wszystkie najważniejsze informacje wyświetlane są na małym szklanym przezroczystym ekranie bezpośrednio przy przedniej szybie w zakresie wzroku kierowcy. Dzięki temu nie musi on odwracać uwagi od ulicy. Wszystko co jest najbardziej potrzebne jest umieszczone bezpośrednio tam . Kolejne szczątkowe informacje na temat tego modelu już wkrótce.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-31 09:09:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejne-szczegoly-na-temat-Hyundai-Kona-ujawnione

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt