Koncepcyjna Toyota FT-4X ujawniona podczas targów w Nowym Jorku

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjna Toyota FT-4X ujawniona podczas targów w Nowym Jorku
Podczas trwających w Nowym Jorków targów samochodowych przedstawiony został nowy model koncepcyjny Toyoty o oznaczeniu FT-4X. Swoim wyglądem oraz wymiarami, samochód idealnie wpasowuje się w grupę docelową młodych kierowców. Potrzebujących po długim i trudnym tygodniu pracy odpoczynek poza miastem. Duże atuty tego auta to przestronność, prosty i funkcjonalny układ. Proces projektowani samochodu rozpoczął się nie jak to zazwyczaj była z przodu, a dla odmiany z tyłu. Co jak można ocenić teraz po pokazanym aucie, było bardzo dobrym rozwiązaniem.


Fot. Toyota

Toyota zapewniła także kilka niespodzianek. Praktyczny i zawsze przydatny śpiwór kryje się w roli praktycznego podłokietnika. Do tego dochodzą jeszcze liczne schowki, pozwalające przewieźć nie tylko małe ale także większe gabarytowe rzeczy. Koncepcyjna Toyota tak jak większość nowych aut bazuje na modułowej platformie TNGA. W przeciwieństwie od promowanego głównie przez Toyoty trendu ekologicznych samochodów. Toyota FT-4X nie otrzymała jednostki hybrydowej, a zwykłą benzynową. Napęd przekazywany jest na wszystkie cztery koła.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-15 17:35:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjna-Toyota-FT-4X-ujawniona-podczas-targow-w-Nowym-Jorku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt