Nadchodzi Fiat Doblo czwartej generacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi Fiat Doblo czwartej generacji
W roku 2000 pojawiła się pierwsza generacji Fiata Doblo. Kolejne odsłony wprowadzane na rynek były co 5 lat. Idąc zgodnie z przyjętą regułą w 2015 roku na ulicach zagościmy kolejną odsłonę tego wielofunkcyjnego samochodu. Dotychczas pojazd znalazł ponad 300 tyś nabywców w 29 krajach świata. Doświadczenie, uwagi klientów sprawiły, że nowe Doblo zaprezentuje całkowicie nową klasę w zakresie komfortu i użyteczności modelu.


Fot. Fiat

Aktualna generacja Fiata Doblo wybierana jest chętnie przez firmy oraz duże rodziny, trudno jest znaleźć porównywalny model, który by mógł zaspokoić tak wiele dziedzin życia. Samochód idealnie nadaje się zarówno do użytkowania codziennego jak też na dłuższe wyjazdy z rodziną. Fiat mocno postawił podczas projektowania nowej odsłony Doblo właśnie na punkt wygody. Tylne zawieszenie samochodu bazuje na niezależnym systemie Bi-link, zaś wydajna klimatyzacja sięga nawet do najdalej usytuowanego pasażera. Ważnym punktem było także odpowiednie wyciszenie samochodu.

Fot. Fiat

Podczas zakupu nowego Fiata Doblo klient będzie miał nie lada problem. Nie tylko będzie mógł wybierać z dużego asortymentu wyposażenia opcjonalnego, ale także z samego nadwozia. Nowa generacja Fiata Doblo będzie dostępna w dwóch wariantach rozstawu osi, dwóch wysokościach dachu, 11 kolorach i 2 konfiguracjach siedzeń - 5 lub 7 miejsc. Do tego dojdzie jeszcze bogata gama silników benzynowych, wysokoprężnych oraz metanowych.

Fot. Fiat

Jak przystało na samochód rodzinny bezpieczeństwo to także bardzo ważny punkt. W tym zakresie podstawowa wersja będzie posiadać poduszki powietrzne przednie - boczne są opcjonalne, system monitorowania ciśnienia w oponach, ABS z EBD czy też pomoc podczas ruszania pod górę Hill Holder. Nowy samochód w tych czasach bez dotykowego ekranu jest nie do wyobrażenia, dlatego też pojazd będzie można wyposażyć w 5” dotykowy kolorowy monitor. Nie będzie w samochodzie brakować, także takich systemów jak obsługa telefonu poprzez Bluetooth czy też portu USB, AUX.

Fot. Fiat

Najnowszą odsłonę włoskiego wielofunkcyjnego rodzinnego samochodu będzie można zamawiać w salonach na przełomie stycznia/lutego 2015 roku. Pierwsze samochody w salonach pojawią się jednak dopiero w marcu. Ceny polskie samochodu zostaną ogłoszone w styczniu, na włoskim rynku samochód będzie kosztował od 18 200 do 25 900 Euro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-12-16 19:15:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Doblo-czwartej-generacji-nadchodzi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt