Infiniti z nowym programem finansowania samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti z nowym programem finansowania samochodów
Japońska marka Infiniti dołącza do producentów samochodów premium z korzystnym programem finansowania nowych aut dla biznesu. We współpracy z mLeasing, wypracowany został model miesięcznej opłaty w wysokości 1% od wartości samochodu. Nie zależnie od modelu, wersji ani też dodatków jaki będą się znajdować w wybranym samochodzie. Pozwala to na lepsze rozplanowanie kosztów związane z zarządzaniem samochodem firmowym lub nawet całej floty. Ponadto aby umożliwić większej ilości firmą na skorzystanie z nowej oferty, ograniczone zostały do minimum formalności przy składaniu wniosku. Decyzja o przyznaniu finansowania, dostępne będzie w ciągu jednego dnia roboczego. Dla klienta biznesowego rodzi się przy okazji kolejna korzyść. Po zaledwie dwóch lub trzech latach może on zdecydować czy wymienia samochód na nowy, odkupuje aktualnie wykorzystywany lub też rezygnuje całkowicie. We wszystkich wypadkach klient nie musi się martwić co potem zrobić z samochodem który może mu zalegać i za którego trzeba opłacać rachunki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-01 10:12:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Infiniti-z-nowym-programem-finansowania-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt