Nowy SsangYong Korando w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy SsangYong Korando w Genewie
Podczas najważniejszych targów samochodowych na świecie w Genewie, koreański producent aut SsangYong zaprezentował najnowszą odsłonę modelu SsangYong Korando. Pierwowzór nowej odsłony auta zobaczyć można było już w 2016 roku w formie modelu koncepcyjnego SIV-2. Odnowiony przedstawiciel segmentu C do sprzedaży trafi już w połowie 2019 roku. Na samym początku auto trafi wyłącznie z napędem spalinowym, ale zapowiedziana jest także wersja w pełni elektryczna.


Fot. SsangYong

Odnowiony model SsangYong Korando cechuje się bardziej wyrazistym designem niż poprzedni model. Bardziej ostre zakończenia dodają modelu charakteru i zarazem moc. Mierzący 4,45m długości samochodu oferuje dużo miejsca dla pięciu pasażerów oraz bagażu. Przy niezłożonych fotelach, tylna część auta może pomieścić nawet do 551l. Po złożeniu pojemność zwiększa się nawet do 1248 litrów. Na pokładzie auta nie zabraknie także zaawansowanych rozwiązań w zakresie aktywnego bezpieczeństwa jak też multimedialnych.

Fot. SsangYong

Oferta jednostek w nowym modelu SsangYong Korando ograniczona zostało na sam początek do dwóch silników. Zasilany układ benzyną GDI posiada pojemność 1,5l i generuje moc 163 KM, wysokoprężna wersja oparta została na jednostce DT o pojemności 1.6l i mocy 136 KM. Pierwszy silnik dysponuje maksymalnym momentem obrotowym o wartości 280 Nm, drugi 324 Nm. Obie jednostki standardowo wyposażone są w sześciobiegową manualną przekładnię lub opcjonalną sześciobiegową automatyczną. Auto oferowane będzie wyłącznie z napędem na przednią oś.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-03-15 05:20:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-SsangYong-Korando-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt